Bir Tıkla Konsolosluk Randevu Al

Bir Tıkla Konsolosluk Randevu Al. Randevunuzu Buradan Alabilirsiniz. Türkiye Cumhuriyeti Yurtdışı Temsilciliklerinde işlem yapmak isteyen Türk vatandaşları ve yabanı ülke vatandaşları internetten online konsolosluk randevusunu ücretsiz ve hızlı bir şekilde alabilirler.

TIKLA KONSOLOSLUK RANDEVU AL

Konsolosluk Çağrı Merkezinden Telefonla Randevu Alma:

Konsolosluk Çağrı Merkezine konsolosluklar  santralleri üzerinden tuşlama yaparak ya da doğrudan 00 90 312 292 29 29 nolu numarayı arayarak bağlanabilirsiniz

İşlem yapmak istediğiniz ülkede size en yakın Başkonsolosluğu veya Büyük elçiliği seçerek ;Doğum işlemleri, Nüfus işlemleri,Evlilik işlemleri, Pasaport işlemleri, Askerlik işlemleri, Noter işlemleri, Vatandaşlık işlemleri, Ölüm Tescili Adli sicil belgesi, e-Devlet Şifresi işlemleri, Hizmet/Ev hanımlığı belge işlemleri ve çalışma hayatı / sosyal güvenlik / sosyal hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Konsolosluklardan randevu almak ve işlem yapmak ücretli mi? İnternetten  konsolosluk randevusu almak tamamen ücretsiz. Ancak telefon ile randevu almak isterseniz normal telefon ücreti ödemek zorundasınız.

Yurtdışındaki  Türk temsilcilikleri randevuyla hizmet vermektedir. Konsolosluklardan işlem yapmak için lütfen önce randevu alınız.

(Visited 137 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir